No. 19

26. may 2017 at 5:55 | Kakaový bôb
Okej, takže dnes mám skúšku o 8:00. "Učila" som sa na ňu do 5tej a nakoniec na ňu nejdem. Výsledok? Cítim sa zle, samozrejme. Nejde len o túto jednu skúšku. Nebola som už na dvoch termínoch, len kvôli tomu že som troska, všetko si odkladám na poslednú chvíľu a neviem sa naučiť ani jednoduché veci.
Okrem toho.. nebola som na nespočetných hodinách, ani nemám jednu skúšku z minulého roka takže som prakticky nedokončila prvý semester. Neviem, či chcem pokračovať v tomto odbore. A neviem ktorý iný by som si vybrala ak nie. Neviem či chcem ukončiť školu a už vôbec ako to všetko povedať rodičom.
Bola by som rada samostatná ale na účte mám ledva 20 eur a nemám žiadne životné ciele, záľuby, nič.
Hm.
 


Comments

1 GVKB | Email | Web | 26. may 2017 at 6:25 | React

*Ano, budoucnost se vytváří dneska z našich priorit

Komunismus eliminuje jistě kapitalismus. Pro komunismus zde musí být místo lidí roboti, inteligentní roboti nejsou egoističtí, a tak jim bude vyhovovat logicky komunismus, kapitalismus je následkem toho, že jsme egoisty, a tak prioritně milujeme parazitování na cizích lidech.

Tento svět se točí okolo našich priorit, každý člověk má soukromé priority, které se mění podle situace, ve které existuje, je pro mě prioritní se učit na vysoké škole, nebo vydělávat peníze v zaměstnání, je pro mě prioritní se koukat na televizi, nebo je lepší se dívat na internet, atd. z našich prioritních rozhodnutí, se utváří naše konzumní kulturní civilizace, nevládne nám politika a ekonomika, vládnou nám priority, budoucnost se vytváří dneska z našich priorit.

Nejde si nevšimnout toho, že je zde snaha vše konzervovat a nahradit tak originály za kopie, nebo náhražky, místo cestování do ciziny, se podíváme na film, který nám ukáže, jak to v cizině vypadá, místo živého poslouchání muzikantů, je posloucháme ve sluchátkách z nějakého digitálního zdroje.

Vše jistě směřuje do virtuální reality, kdy už nebudeme opouštět každý den domov, a vše budeme realizovat pomocí virtuální reality, napojené na roboty a automaty. Skončí období řemeslníků a přijde období umělců, internet je dneska krásnou ukázkou změny priorit, končí doba centrálních systémů na internetu a internet se začíná decentralizovat, lidem došlo, že mít vlastní doménu se jim vyplatí, a že jenom hlupák je dneska nulou na nějakém velikém informačním systému, který na něm jenom sobecky parazituje.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.